Ehrlich Ladislav (Dobrovice 1886 – 1965 Praha)
Podzimní krajina, signováno a datováno vlevo dole L. Ehrlich 23, olej/karton, 34,5 x 42 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |